Vrabotuvanje.com - Агент за грижа за корисници - Скопје - Lycamobile
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за грижа за корисници

Скопје

Рок за пријавување:

 • Lycamobile

 
Во потрага сме по нови членови со цел проширување на тимот
 
Агент за грижа за корисници
 
 
 
Може да станете дел од нашето семејство доколку:  
 • Зборувате одлично Италијански јазик
 • Имате основно познавање на Англиски јазик
 • Сте комуникативна личност
 • Сте самоиницијативни и одговорни 
 • Можете да се справувате со различни ситуации на смирен и ефикасен начин
 • Лесно се адаптирате на нови работни средини
Основни одговорности:
 • Грижа за корисници и одговарање на нивните барања поврзани со нашите услуги 
 • Решавање на технички проблеми 
 • Комуникација со сите оддели на повисоко ниво
 • Давање информации за нашите понуди и промоции со цел задоволување на поребите на корисниците
 
Нудиме:
 • Платена обука
 • Пријавување на цело работно време
 • Пријатна работна атмосфера
 
Сите заинтересирани кандидати може да ни ја испратат својата кратка биографија преку полето Брза Апликација.
 
Концептот Лајкамобајл има за цел да ги поврзе пријателите и семејствата од секаде во светот. Познат како најголеми виртуелен меѓународен мобилен оператор , Лајкамобајл обезбедува квалитетен интернет и квалитетна мобилна телефонија по најниски цени во повеќе од 24 земји, со повеќе од 14 милиони корисници. Основана во 2006, Лајкамобајл продолжува да се развива добивајќи нов корисник на секои 2 секунди. 
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде