Vrabotuvanje.com - Курир - Гевгелија - Гевгелија - Тотал Пост Логистик
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Курир - Гевгелија

Гевгелија

Рок за пријавување:

 • Тотал Пост Логистик


 

Тотал Пост Логистик објавува оглас за

Курир - Гевгелија (кружно)

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образовани
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б – категорија ( активен возач)


Одговорности и задачи:

 • Одговорност за навремена и точна достава на пратките до крајната цел
 • Превземање и доставување на пратки
 • Водење на уредна документација
 • Одговорност за проток на пратки


Личен профил:

 • Одлични комуникациски и преговарачки вештини
 • Организираност и одговорност
 • Ориентираност кон клиенти
 • Флексибилност за работа на терен
 • Способност за индивидуална и тимска работа


Вашата кратка биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде