Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Кавадарци - Кавадарци - Sara Fashion
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - Кавадарци

Кавадарци

Рок за пријавување:

 • Sara Fashion

 

Сара Фешн објавува оглас за

Продажен персонал - Кавадарци

 

Потребни квалификации:

 • Минимум cредно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција од минимум една (1) година
 • Познавање на работа со MS Office (MS Word, MS Excel)
 • Основно познавање на англиски јазик
   

Одговорности и задачи:

 • Продажба на производите
 • Административни активности поврзани со процесот на продажба
 • Извршување на работни задачи поврзани со секојдневното функционирање на продажното место
   

Способности и професионални вештини:

 • Изразени комуникациски способности
 • Желба за учење и надградување на индивидуалните способности
 • Подготвеност за тимска работа и работа во динамична работна атмосфера
   

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија, електронски преку полето Брза Апликација.

Сите останати начини на аплицирање ќе се сметаат како невалидни! ​Само апликантите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде