Vrabotuvanje.com - Работници за во производствен погон - Скопје - Илинден - МУЛТИПРОМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за во производствен погон

Скопје - Илинден

Рок за пријавување:

 • МУЛТИПРОМ

„Мултипром“ е компанија основана во 1991 година.
Компанијата се занимава со производство на кондиторски производи и има 250 вработени лица. 
Располага со производство на над 200 производи, кои се произведуваат преку автоматско инсталирани 12 софистицирани производни линии.

Поради проширување на својот тим, Мултипром има потреба од:

РАБОТНИци ЗА ВО нов ПРОИЗВОДСТВЕН ПОГОН 

30 (триесет) извршители (м/ж)

РЕОН илинден

Нов погон за производство на сендвич кекс
 

Работни позиции: Месачи, Електричари, Работници за пакување готов производ

Квалификации:

 • Образование ССС
 • Со или без работно искуство
 • Способност за изведување на општи помошни работи по налог
 • Способност за тимска работа
 • Волја за учење и напредување

Ние нудиме:

 • Работно време во 2 смени 
 • Редовен годишен одмор 
 • Осигурани веднаш
 • Платени придонеси
 • Можност за напредок во зависност од квалитетот на работникот и работната позиција
   

Почетна плата во висина од 16.000 денари до 18.000 денари

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) електронски преку полето Брза Апликација.

Лице за контакт Александар 079/303-141
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде