Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - Пнеуматик
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Пнеуматик

Пнеуматик е дел од групацијата ТДА Трејд основана уште во 1991 година како увозник и дистрибутер на пневматици (гуми) за сите видови на возила. Во изминативе 28 години постоење, компанијата е постојано рангирана во 200-те најуспешни субјекти во Македонија. 

Денес, располага со вкупно четири сопствени салони во Скопје, еден во Битола и еден во Тетово, како и дистрибутерска мрежа низ целата држава. Официјален застапник е за гуми од брендовите GoodYear, Dunlop, Michelin, Cooper Tires, Kelly, Nankang, Sava, Pirelli, Fulda, Tigar, BKT, Sailun и други брендови за патнички возила, моторцикли, како и специфична земјоделска и индустриска механизација. 

Пнеуматик вработува!

Поради проширување на дејноста и отворање на нови услужно продажни салони, Пнеуматик – Скопје има потреба од вработување нa:


ХИГИЕНИЧАРКА

Одговорна за чистење и одржување на хигиената во комерцијалните, не-комерцијалните и индустриски објекти на компанијата.

Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат преку полето Брза Апликација или да се јават на 02/3245-680 Искра, најдоцна до недела, 20.10.2019 година.  

Ги охрабруваме сите заинтересирани кандидати да аплицираат за новоотворените работни места. Само кандидатите кои ќе бидат повикани на разговор ќе бидат повторно лично контактирани.


 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде