Vrabotuvanje.com - Маркетинг асистент - Скопје - ЕВРО 07 Македонија ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Маркетинг асистент

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕВРО 07 Македонија ДООЕЛ

ЕВРО 07 Македонија ДООЕЛ - Скопје, увозник и дистрибутер на автоделови, 10 години присутна на пазарот,  има потреба од работници:

Маркетинг асистент -  1 Извршител

Услови кои кандидатот треба да ги исполнува:

  • ВСС (или студии во тек) од областа на маркетинг или економија
  • Познавање на МS Office и одлично познавање на Excel
  • Претходно работно искуство во маркетинг и запознаеност со автомобилската индустрија се смета за предност, но не и за неопходност 
  • Способност за тимска работа
  • Високо ниво на комуникативност
  • Прецизност и чесност во работата
  • Можност за повремени патувања низ земјата и обуки во странство


Услови за работа:

  • Се работи во смени од 08.00-16.00 и од 09.00-17.00 ( втората смена работи во сабота од 09.00-14.00 часот) промена на смените е на 1 седмица
  • Вработените ги имаат сите права кои следуваат по законот за работни односи
 

Вашите CV-а може да ги испратите преку полето Брза Апликација, најкасно до 16.10.2019

Одбраните кандидати ќе бидат повикани на разговор.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде