Vrabotuvanje.com - Електричари - Скопје - Soul Kitchen - Lounge Bar & Restaurant
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Soul Kitchen - Lounge Bar & Restaurant
 
 
Restaurant Soul Kitchen Bar има потреба од следната работна позиција

Електричари - 2 Извршитела
 
 
 
 
Потребни квалификации и вештини:
  • ССС/ВСС
  • Со претходно работно искуство во иста дејност
  • Одговорни и комуникативни личности
  • Самоиницијативни со тимски дух
 
Ние Ви нудиме:
  • Месечна плата по договор
  • Финансиски стимуланси
  • Соодветни обуки
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде