Vrabotuvanje.com - Фризерка - Скопје - Bjutela Dooel Skopje
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Bjutela Dooel Skopje
  • Адреса: hristo Tatarcev br.1, 1000 Skopje

Фризерка

Кога сакате време за себе, краток одмор за душата и телото и можност да соберете нова сила, во близина на центарот на градот Ве чека оаза на мир и убавина.
На едно место може да уживате во се што Ви е потребно за да изгледате убаво и да се чувствувате добро.
Располагаме со најсовремена апаративна технологија и нудиме професионална нега на вашето лице и тело.
И се разбира, за сите посебни прилики тука се нашата професионална шминка и фризура.ni za:

Потребни квалификации:

  • Работно искуство
  • Љубов кон козметиката и убавината
  • Желба за надоградба на професионалните вештини

 Нудиме:

  • Одлични работни услови
  • Редовна плата+бонуси 
  • Пријатна атмосфера за работа во новоотворен модерен салон

 

Вашето резиме испратете го електронски преку полето Брза Апликација.

Kонтакт: 072/570820 

 

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде