Vrabotuvanje.com - Градинар - Скопје, Визбегово - ЛЕВИДИА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје, Визбегово

Рок за пријавување:

 • ЛЕВИДИА ДООЕЛ
 • Адреса: ул.1 бр.1, 1000 Скопје

ЛЕВИДИА ДООЕЛ се занимава со производство на овошен саден материјал и хортикултурно уредување и има потреба од следната работна позиција:
 

градинар

 

Опис на работна позиција:

 • Косење, наводнување, одржување на гарден центарот во координација со стручни лица.

Потребни квалификации:

 • Образование: основна/средна подготовка;
 • Кандидатот да е од машки пол;
 • Предност имаат лицата кои имаат познавање од користење на земјоделска механизација;
 • Кандидатите со претходно работно искуство ќе имаат предност;
 • Пожелно поседување возачка дозвола Б – категорија;
 • Желба за работа.

Ние нудиме:

 • Почетни месечни примања во висина од 20.000 денари;
 • Пријатно работно окружување;
 • Можност за брз напредок.

Локација: Скопје, Визбегово

Сите заинтересирани кандидати може да го испратат своето CV преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде