Vrabotuvanje.com - Продавачи/магационери во Кочани - Кочани - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи/магационери во Кочани

Кочани

Рок за пријавување:

 • Електроелемент

Друштвото Електроелемент ДОО има потреба за вработување на работници во Подружницата во Кочани. 
Всушност имаме потреба од следните работни места:
 
1. Продавачи/магационери во КОЧАНИ
 

Потребни квалификации:
 • Средна стручна спрема 
 • Задолжително познавање на компјутери (MS Office)
 • Предност ќе имаат кандидатите кои имаат познавање на електро и неелектро материјали, група на производи: кабли и кабловски,прибор,автоматика,бакелитарија, расвета, водовод, санитарија,електричен алат,хемија 
 • Возачка дозвола ,,Б,, категорија (активен возач)
 • Комуникативност
 • Способност за тимска работа
Нудиме:
 • Пријатна работна атмосфера 
 • Работа во две смени согласно закон
 • Редовен работен однос и солидни примања
 • Можност за Бонуси
Лицата кои ќе се вработат ќе склучат договор за вработување на определено време од еден месец, со можност за продолжување на договорот со почетна плата од минимум 15.000 денари, во зависност од работното искуство на кандидатот. 
 
Вашето CV, доставете го преку полето Брза Апликација или на адреса Електроелемент ДОО Скопје ул. Перо Наков бр.25  со назнака на работното место за кое конкурира најдоцна до 30.11.2019 година.
 
Напомена
Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде