Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Кам маркет

КАМ е единствен синџир на маркети во Македонија, кој ги применува основните принципи на хард дисконт: висок квалитет и постојно ниски цени. Со препознатлива мрежа од 72 маркети постојано сме блиску до нашите купувачи.
 
Поради понатамошен развој, Компанијата има потреба од:
 
ВОЗАЧ

 
Потребни квалификации:
 • Средно образование;
 • 2 години работно искуство;
 • Брзо учење и познавање на артиклите во Магацинот;
 • Возачка дозвола Ц-категорија.

Работни задачи: 
 • Утовар, превоз и истовар на производите по дефинирани релации;
 • Водење грижа за техничката исправност на возилото, негова чистота и редовно одржување;
 • Водење грижа за исправноста на документите за возилото и стоката која се дистрибуира (сообраќајна дозвола, товарни листови, испратници и друга пропратна документација);
 • Водење евиденција при примопредавање на робата со одговорниот од маркетот;

Ние нудиме:
 • Плата 23.000 денари + бонуси (15-20% од основната плата);
 • Сите изработени прекувремени часови, работа во ноќна смена и работа на празник се исплаќа согласно Закон;
 • Пријатна работна атмосфера 
 • Регрес и платен одмор согласно Законсите нормативи
 
Доколку сте во потрага за нови професионални предизвици, мотивирани и подготвени за нови успеси, испратете персонална биографија (CV) на следната адреса: КАМ ДОО Персонален оддел ул. Индустриска бб (товарна) 1000 Скопје или преку полето Брза Апликација.
 
Апликација за работа можете да испратите и преку нашата интернет страница
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде