Vrabotuvanje.com - Садоперачка - Скопје - Слаткарница „Палма“ (Аеродром)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Слаткарница „Палма“ (Аеродром)
 

 

Слаткарница „Палма“ (Аеродром)
има потреба од следната работна позиција

Садоперачка​
 

Потребни квалификации: 
  • Завршено средно образование;
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност.

 

Личен профил: 
  • Организирана и одговорна личност;
  • Вредни, енергични и педантни;
  • Позитивен став;
  • Тимска работа и професионален однос.

​​

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде