Vrabotuvanje.com - Продавач/ка - Скопје - Чеза Комерц ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Чеза Комерц ДОО

ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО СКОПЈЕ има потреба од:

Продавач/ка​ - за ПОДРАЧЈЕТО НА Скопје​

Услови:

  • Завршено средно образование – трговско ќе се смета за предност
  • Место на живеење Скопје


Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Љубезност и комуникативност
  • Лојалност,  флексибилност и енергичност
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Способност за работа во смени

Вашата професионална биографија (CV) и писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака на апликацијата “За оглас за Продавач“.
 

Напомена:

Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот да не аплицираат.
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде