Vrabotuvanje.com - Дипломиран фармацевт / Фармацевтски техничар - Скопје - ЗЕГИН ФАРМ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дипломиран фармацевт / Фармацевтски техничар

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЗЕГИН ФАРМ

ЗЕГИН ФАРМ е првата приватна  компанија во Република Македонија регистрирана за продажба  на лекови. Како една од најуспешните и најголемите компании кај нас, со најдобра инфраструктура и најголема  дистрибутивна мрежа, секогаш сме во потрага по талентирани професионалци кои сакаат да станат дел од нашето професионално семејство.
 
Поради проширување на својот тим, имаме потреба од:
Дипломиран фармацевт / Фармацевтски техничар

 
Потребни квалификации:
 • ВСС - Фармацевт
 • ССС – Фармацевтски техничар
 • Претходно работно искуство во аптека ќе се смета како предност
 • Работа со компјутери и одлично познавање на MS Office
   
Посакувани карактеристики:
 • Способност за брзо учење,
 • Развиени комуникациски вештини,
 • Стручност и елоквентост,
 • Диманичност и креативност,
 • Организираност, самоиницијативност.
   
Што нудиме:
 • Високи месечни примања + бонуси во согласност со постигнатите резултати.
 • Можност за професионален развој и надоградба,
 
Доколку  сте енергични, храбри и полни со ентузијазам за личен развој и напредување, како и професионални компетенции за успешно да работите во областите наведени погоре, Ве молиме испратете пропратно писмо и биографија на македонски јазик со ознака Дипломиран фармацевт или Фармацевтски техничар преку полето Брза Апликација. Само кандидатите кои во целост ги исполнуваат критериумите ќе бидат контактирани.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде