Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - Медитерански Ресторан - Гурмет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Медитерански Ресторан - Гурмет

Медитерански ресторан Гурмет има потреба од вработување на:

ХИГИЕНИЧАР​ 

 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Способност за тимска и самостојна работа

*Пријава на полно работно време

Сите заинтересирани кандидати се поканети да аплицираат.

Вашата професионална биографија (CV) можете да ја испратите електронски преку полето Брза Апликација.

За повеќе информации контактирајте не на телефон 071/211-205, 078/212-272

Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен избор на селекција.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде