Vrabotuvanje.com - Операторки - Скопје - ПОКЕРФЕЈС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПОКЕРФЕЈС ДООЕЛ Скопје

WIN SLOT CASINO - SKOPJE има потреба од следната работна позиција Операторки

Потребни квалификации:

  • Mинимум средна стручна подоготвка
  • Со или без претходно работно искуство
  • Познавање на англиски јазик – основно ниво
  • Познавање на компјутерско работење

Вештини и способности:

  • Организирани, одговорни личности
  • Професионален однос 
  • Деловна етика
  • Љубезност, комуникативност, посветеност

Почетна плата во висина од 18.000 денари + бонуси

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации Ве охрабруваме да се пријавите преку полето
​Брза Апликација

Контакт телефон: 075/300-078
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде