Vrabotuvanje.com - Комерцијален референт со англиски јазик - Скопје - Окитекс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијален референт со англиски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

  • Окитекс


Врз основа на чл.22 и чл.23 од Законот за работни односи ОКИТЕКС ДОО Скопје, ул.50 Дивизија бр.12 општина Центар, Скопје има потреба од работник со Договор за вработување на определено време и тоа:
 

Комерцијален референт со англиски јазик

 
 
  • - Комерцијален референт - преведувач со активно познавање на  Англиски јазик и работа со компјутери, со ВСС со или без работно искуство.

     
  • Работното време е од 08-16 часот согласно ЗРО за работно време.
  • Рокот за пријавување се 10 работни дена, Изборот ќе се изврши согласно чл.23 став 2 од ЗРО.
  • Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас испратете го Вашето CV на vrabotuvanje@okitex.net  или по пошта на ул.50 Дивизија бр.12 Скопје.
     

Контакт: 02/3296-235; правна служба локал 34

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде