Vrabotuvanje.com - Brand manager - Скопје - Скопје - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Brand manager - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Orbico Group

 

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.
 

 
Brand manager - Скопје
 
 
 
Потребни квлафикации:
 • Работно искуство мин. 1 година
 • Говорење и пишување на англиски јазик
 • Одлични комуникациски и организациски вештини
 • Возачка дозвола Б-категорија
 • Работа со компјутери word & excel, coral draw.
 • Професионално однесување, флексибилност,тимска работа,  и позитивен однос спрема промени.
Опис на работни обврски:
 • Водење и развој на бренд
 • Спроведување на маркетинг стратегии
 • Осмислување на промотивни активности за брендот
 • Поставување на брендот на пазарот согласно правилата на принципалот

Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации да испратат Професионална биографија преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде