Vrabotuvanje.com - Дипломиран Правник (м/ж) - Куманово - ПРОЕКТ 42 ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дипломиран Правник (м/ж)

Куманово

Рок за пријавување:

 • ПРОЕКТ 42 ДОО
 • Адреса: Ул. Илинденска бр. 40-1, 1300 Куманово
 • Веб страна: http://proekt42.mk

 

ПРОЕКТ 42 е правен субјект со одобрена лиценца за управител, издадена од Регулаторната комисија за домување, чијашто примарна дејност е управување со заеднички делови на станбени, станбено-деловни и деловно-станбени објекти за домување.

Поради развојни цели на компанијата ПРОЕКТ 42 има потреба од работник на следнава позиција во Куманово:

дипломиран ПРАВНИК​​
 

Како компанија нудиме:

 • Динамична работна средина
 • Свеж пристап кон работните обврски
 • Можност за развој во компанијата
 • Учество на обуки и семинари
 • Пријатна работна атмосфера и работа со млад и мотивиран тим


​Потребни квалификации, вештини и способности:

 • Високо образование
 • Со или без работно искуство
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
 • Комуникативни и организациски способности
 • Ефикасно завршување на задачите
 • Посветеност и одговорност
 • Лојалност

Сите заинтересирани кандидати може да ја испратат својата кратка биографија преку полето “Брза Апликација”

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде