Vrabotuvanje.com - Администратор - Скопје - Кармен Бауцентар ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор

Скопје

Рок за пријавување:

 • Кармен Бауцентар ДООЕЛ Скопје
 

 

Кармен Бауцентар ДООЕЛ Скопје за својата подружница во Скопје,
објавува оглас за работно место:
 
Администратор
 

 
Одговорности и задачи на работникот ќе бидат: 
 • Подготовка на техничка документација и упатства за артикли
 • Ажурирање база на податоци за артикли
 • Калкулации и пресметки на цени за артикли
 • Подготовка на прегледи за набавки и продажби на артикли
 • Подготовка на понуди за клиенти

Потребни квалификации за работното место Администратор се:
 • Минимум ССС образование
 • Претходно работно искуство на слична позиција
 • Одлично познавање на работа на компјутер
 • Одлично владеење на програмскиот пакет MS Office, особено MS Excel
 
Личен профил:
 • Одговорна и комуникативна личност
 • Подготвеност за тимска работа и за учење
 
Селектираните кандидати ќе бидат повикани на тестирање за познавање на MS Excel.
 
Вработувањето ќе биде на определено време, со можност за продолжување на договорот на неопределено време.
 
Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат наведените квалификации, треба да испратат своја кратка биографија преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде