Vrabotuvanje.com - Оператор во мониторинг центар - Куманово - ДЕТОИЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во мониторинг центар

Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ

 

Поради потребите компанијата Детоил Доо Куманово има потреба од лицe за работната позиција:

ОПЕРАТОР ВО МОНИТОРИНГ ЦЕНТАР
Реон Куманово


 
 
Услови кои кандидатите треба да ги исполнуваат:
 • ССС (ВСС ќе се смета за предност)
 • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност
 • Познавање на работа со компјутери
 • Лиценца за обезбедување ќе се смета за предност
Работни задачи:
 • Го следи системот за видео надзор, 
 • Прима и спроведува задачи од непосредниот раководител, 
 • Информира и известува за евидентирани настани од безбедносен карактер, 
 • Ја следи и известува за техничката исправност на доверените технички средства, 
 • Комуницира со раководни лица на објектите кои се под видео надзор
Нудиме:
 • Редовни месечни примања согласно Закон за работни односи
 • Одлични услови на работното место
 • Бонус систем за награда на успешното работење
 • Едукација и доусовршување
 • Работа во смени
 
Доколку имате желба да бидете дел од успешен тим и сте заинтересирани за интересна и динамична работа, а воедно ги поседувате потребните квалификации, испратете ја Вашата кратка биографија.
  
Апликациите се поднесуваат преку полето “Брза Апликација”.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде