Vrabotuvanje.com - Персонал за работа - Скопје - Скопје - Бургер Кинг
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за работа - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Бургер Кинг

 

Бургер Кинг има потреба од следната работна позиција:

ПЕРСОНАЛ ЗА РАБОТА - Скопје

Потребни квалификации:

  • ССС/ВСС
  • Со или без претходно работно искуство


Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Посветеност на работата
  • Професионален однос кон клиенти

Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги испратат преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде