Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - Delco
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • Delco


Eдинствената специјализирана компанија за достава во Македонија

Магацински работник за реон СКОПЈЕ

Квалификации:
 • Минимум средно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола Б(активен возач)
 • Познавање на работа со компјутер
Опис на работни задачи:
 • Подредување, грижа и одговорност за производите во магацинот (Електронска евиденција)
 • Прием, складирање и издавање на производите во магацинот
 • Одржување на ред и организираност на магацинот
 • Активна поддршка на тимот во магацинот
 • Почитување на правилата и процедурите во работењето 
Нудиме:
 • Редовна месечна плата
 • Полно работно време 40 часа
 • Работа во смени
 • Пријатна работна атмосфера
Доколку сакате предизвик, лесно се прилагодувате, имате позитивен и професионален пристап кон работата
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Брза Апликација со назнака 
``МАГАЦИОНЕР -Скопје`` 
 
 
Напомена:
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде