Vrabotuvanje.com - Работник во магацин - Скопје - Виндија Интернационал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • Виндија Интернационал
 • Адреса: Јадранска Магистрала бр.47а, 1000 Скопје


 

Компанијата „Виндија Интернационал“ заради проширување на тимот 
распишува оглас за вработување на

РАБОТНИК ВО МАГАЦИН
 

Потребни квалификации:

 • Средно образование
 • Поседување на возачка дозвола 
 • Работно искуство (предност-работа со храна и прехранбени производи);
 • Складирање, утовар и растовар на готови производи во магацин
 • Тимски дух


Компанијата нуди:

 • Одлична работна средина и услови за работа
 • Можност за напредување во кариерата
   

Доколку сте во потрага за нови професионални предизвици, мотивирани и подготвени за нови успеси, испратете своја биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат следниве квалификации можат да се јават на огласот најдоцна до 21.11.2019 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде