Vrabotuvanje.com - ХАУС МАЈСТОР - Скопје - ЛЛ КЕТЕРИНГ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЛЛ КЕТЕРИНГ

 

ПАРТИ СЕРВИС ЛЕО ДООЕЛ Скопје (L&L Catering) компанија за индустриски и комерцијален кетеринг,
поради проширување на тимот, има потреба од 

ХАУС МАЈСТОР
за одржување

 

Работни задачи:

 • Дневна рутинска контрола на објектите и нивно одржување;
 • Проверка на опремата и електричните  апарати во склоп на објектите;
 • Детекција на дефекти и отстранување на истите;
 • Грижа за сите апарати, машини и инсталации;
 • Извршување на други технички работни задачи  по потреба.

Квалификации и способности:

 • Средна стручна спрема пожелно машинска или електро насока;
 • Работно искуство на слична или иста работна позиција ќе се смета за предност;
 • Општи технички познавања ( електрика, водовод и секаков вид дефекти); 
 • Одговорна личност која е темелна во извршување на работните задачи;
 • Посветеност, лојалност, чесност;
 • Тимска работа.

Услови за работа:

 • Почетна нето плата од 20.000 денари;
 • Обезбеден топол оброк;
 • Работно време од 08 до 16ч, 40 часа неделно.
Доколку сакате да работите во сигурна компанија и да бидете дел од нашиот успешен тим со повеќе од 150 вработени, Ве охрабруваме да доставите пријава и ваш контакт телефон преку полето Брза Апликација со назнака Хаус мајстор, или телефонски на 078/235-854 секој работен ден од 09-15 часот.
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде