Vrabotuvanje.com - Оператор на машина за производство - Скопје - СОКО Горица дооел Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на машина за производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • СОКО Горица дооел Скопје


 

 
Претпријатие со 25 годишна традиција во производство на сокови, 
со пласман на 25 пазари во светот, кое брои над 50 вработени

​СОКО Горица дооел Скопје
има потреба  од кандидат за следната позиција:
 
ОПЕРАТОР НА МАШИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО – 1 лице
 


Потребни квалификации:

  • Мин. ССС ( електро/машинска струка )
  • Мин. 2 год. работно искуство на иста/слична позиција)
  • Подготвеност за работа во смени (3 сменско работење)
 
 
Претпријатието е лоцирано во нас. Драчево, Скопје. Кандидатите со место на живеење Драчево, или околните места (Пинтија, Д. Лисиче) ќе имаат предност. Се молат сите заинтересирани кандидати да го испратат своето CV  на: hr@soko.com.mk, со назнака: “За ОПЕРАТОР на МАШИНА”.              

 

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде