Vrabotuvanje.com - Доктор/ка по општа медицина - Скопје - ПЗУ "Поликлиника Ружа"
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доктор/ка по општа медицина

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЗУ "Поликлиника Ружа"
 
 
 

ПОЛИКЛИНИКА РУЖА, со локации во центарот на Скопје спроти т.ц.Беверли Хилс има потреба од:

ДОКТОР/КА ПО ОПШТА МЕДИЦИНА/МАТИЧЕН ДОКТОР/KA
 

Потребни квалификации:

  • Положен стручен/државен испит;
  • Лиценца за работа;
  • Со или без претходно работно;


Доколку ги исполнувате наведените услови, пратетe Ваша лична биографија (ЦВ) со фотографија преку полето Брза Апликација со назнака за Доктор/ка по општа медицина.

Рок на пријавување 30 дена од датумот на објавување на огласот. 

Само комплетните апликации ќе бидат евалуирани. Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесниот избор.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде