Vrabotuvanje.com - Магацински работник во Скопје - Скопје - Еуро Табак ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник во Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Еуро Табак ДОО

 
Локација: Скопје, Македонија
Оддел: Логистика
Рок за пријавување: 26.12.2019 
Позиција: 1
 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.
 
Еуротабак има потреба од Магацински работник во Скопје
 
 
Цел на работното место:
 • Носи, товара и истовара стоки и материјали во магацинот, врши редење, складирање, пакување и препакување со цел да подготви стоки и материјали за достава
Услови за работа:
 • Редовна месечна плата;
 • Полно работно време- 40 часа;
 • Работа на определено време;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства;
Потребни квалификации:
 • Средно  образование;
 • Возачка дозвола, Б и Ц категорија
 • Најмалку 1 година искуство на иста или слична позиција  
 • Општо познавање на модерната комуникациска технологија
Работни задачи:
 • Истоварање и складирање на стока при прием во магацинот
 • Издавање на стока од магацинот
 • Товарање на стока во возила за транспорт 
 • Одржување на ред и хигиена во магацинот
 • Почитување на правилата и процедурите во работењето 

Како да аплицирате?
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција на нашата веб страна http://eurotabak.com.mk/kariera/, и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.
 

*Сите некомплетни апликации нема да бидат разгледувани
 
Краен рок за аплицирање: до  26.12.2019
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде