Vrabotuvanje.com - Работници за обезбедување - Скопје - МДН ОБЕЗБЕДУВАЊЕ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за обезбедување

Скопје

Рок за пријавување:

  • МДН ОБЕЗБЕДУВАЊЕ ДООЕЛ Скопје
  • Адреса: Црниче број 20, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://mdn.com.mk

МДН Обезбедување е компанија формирана во 2002 година, и моментално брои околу 300 вработени.

МДН Обезбедување од самото основање усвојува јасна стратегија да сопствениот рејтинг, а со тоа и својот развој го базира на квалитетна услуга и задоволство на своите клиенти.

Како компанија чија основна дејност е обезбедување, со сопствени сили вршиме надградба преку инвестирање во човекови ресурси и модернизирање на техничка опременост со цел подобрување на квалитетот на услугите кои ги нудиме.

Со вработување и мотивација на најдобрите професионалци во дејноста, кон создавање на највисоки вредности за нашите вработени, нашата цел е јасна – да се докажеме како компанија со највисоки стандарди и лидер на пазарот во дејноста обезбедување.

РАБОТНИЦИ ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ​

Работна позиција: Работник за обезбедување во казино.
 

Работни услови:

  • Платата е редовна и загарантирана!
  • Нудиме одлични услови и вработување веднаш!
  • Работни 180 саати со дополнителни примања за секое дополнително ангажирање.


Потребни квалификации:

  • Поседување на лиценца издадена од Комората за приватно обезбедување на Република Македонија.
  • Претходно работно искуство.
  • Да нема забрана за вршење на дејност.
  • Психофизички да е способен за работа.
 

AПЛИЦИРАЈТЕ ЗА РАБОТА НА:  https://mdn.com.mk/vrabotuvanje/

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде