Vrabotuvanje.com - Продавач/ка на кафе-Шанкер/ка - Скопје - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/ка на кафе-Шанкер/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • ESI (Employment Services International)
 
 
 
 
За вработување кај наш клиент кој се занимава со ресторански услуги, потребно е: 
 
Продавач/ка на кафе-Шанкер/ка (Скопје- реон Центар)
 
 
 
ЗАДАЧИ:
  • Припрема на пијалоци, кафе, смути, цедени сокови
  • Продавање на кафе, пакувани кафиња
 
БАРАМЕ:
  • ССС
  • Со претходно работно искуство, познвање на подготовка и продажба на пијалоци и кафиња
  • Основно познавање на англиски јазик
  • Позитивна, креативна и харизматична личност
 
НУДИМЕ:
  • Работа со културна клиентела
  • Работно време : прва смена од 07:00 до 14:00 и втора смена од 14:00 до 21:00
 
Ги поттикнуваме кандидатите кои ги исполнуваат наведените критериуми, своите биографии да ги испратат преку полето Брза Апликацја и да ја наведет позицијата за која аплицираат.
 
Само селектираните кандидати ќе бидат контактирани. Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата дата база со можност за повикување на идни соодветни огласи.
 
Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде