Vrabotuvanje.com - Асистент на директорот за правни прашања - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент на директорот за правни прашања

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Еуробио Агро Фармаси  е странска компанија за инвестиција во фармацевското производство. Компанијата во моментов има потреба од следниве работни позиции и за таа цел објавува оглас за регион Скопје за:

АСИСТЕНТ НА ДИРЕКТОРОТ ЗА ПРАВНИ ПРАШАЊА - 1 Извршител


На кандидатите им нудиме:

  • Позитивна работна атмосфера со отворена комуникација
  • Можност за напредување
  • На определено и неопределено време во зависност од работната позиција
  • Задолжително познавање на англиски јазик
  • Плата од 18.000-50.000 денари
 
Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата биографија (задолжително со слика) преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде