Vrabotuvanje.com - Дистрибутер / Возач - Скопје - Железарија Јоле
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер / Возач

Скопје

Рок за пријавување:

 • Железарија Јоле
ДТПУ Железарија Јоле поради зголемен обем на работа има потреба од Возач со Ц - категорија за дистрибуција на нашите производи во Скопје и низ Македонија.
 

ДИСТРИБУТЕР – ВОЗАЧ

 

Потребни квалификации:

 • Плата 25.000 + дневници во износ од 800 ден  за секое излегување надвор од Скопје;
 • Минимум средно образование;
 • Пожелно претходно работно искуство во дистрибуција;
 • Возачка дозвола Ц-категорија.


Профил на личност:

 • Возраст до 45 години;
 • Висок степен на одговорност, ефикасност и ефективност;


Одговорности и задачи:

 • Достава на роба;
 • Комплетирање заверена документација на доставена и вратена роба;
 • Секојдневно пополнување на потребни формулари (тахограф, патен лист);
 • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото;
 • Одговорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел.
 

Својата Професионална биографија (CV), можете да ја испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителнa назнака "ДИСТРИБУТЕР – ВОЗАЧ".
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде