Vrabotuvanje.com - Градежен инженер со лиценца Б - Македонија - Октопус ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежен инженер со лиценца Б

Македонија, Хрватска

Рок за пријавување:

  • Октопус ДОО

Октопус Ријека ДОО Хрватска Подружница Скопје, градежна фирма специјализирана за геотехнички работи, работи на висина и тешко достапни места бара:


Градежен инженер со лиценца Б

 


Потребни квалификации:

  • Со или без работно искуство
  • Организираност и одговорност
  • Добри практични вештини

 


Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Комуникација со различни луѓе
  • Можност за посета и работа на различни места насекаде низ Балканот

 

 

 

 

 

 

Вашите пријави испратете ги преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде