Vrabotuvanje.com - Виљушкарист - Скопје - Технотранс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Технотранс

Друштво за транспорт и услуги ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ СКОПЈЕ компанија со долгогодишно искуство  во областа на транспортот и логистичката подршка која е посветена на опслужување на клиентите, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на:

ВИЉУШКАРИСТ​ - РЕОН скопје


Припаѓа во Одделот за логистика. Одговара пред Супервизор на магацин.
 

Работните обврски вклучуваат но не се органичени на:

 • Манипулација на роба / палети со виљушкар;
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства;
 • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи.
   

​Услови:

 • Задолжително искуство со возење виљушкар или технички предзнаења за работа и управување на виљушкари;
 • Организираност и одговорност;
 • Самоиницијативност, темелност, енергичност и целосна посветеност на работата;
 • Способност за тимска работа и работа во динамична средина;
 • Подготвеност за работа во три смени.
   

Што нудиме?

 • Стабилна работа;
 • Редовни примања;
 • Платен топол оброк од првиот ден;
 • Солидни месечни примања.

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето "Брза Апликација"

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде