Vrabotuvanje.com - Оператор на CNC машини - Скопје - Ариљеметал
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на CNC машини

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ариљеметал

АРИЉЕМЕТАЛ доо објавува оглас за следното работното место:

ОПЕРАТОР НА CNC машини

Работник во производство на машински делови

Потребни квалификации:

  • Завршено средно  образование (техничко образование ќе се смета за предност)
  • Со или без работно искуство
  • Познавање на работа на класичен или ЦНЦ струг ќе се смета за предност
  • Способност за тимска работаДоколку сакате да бидете дел од амбициозен и динамичен тим, ова е одлична можност да се приклучите на нашиот тим.

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови и сакаат да бидат дел од нашиот амбициозен и динамичен тим треба да достават кратка биографија (CV) со наведување на позицијата за која аплицираат и скорешна фотографија, преку полето Брза Апликација најдоцна до 31.01.2020 год.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде