Vrabotuvanje.com - Call center agents - Скопје - Kaiser Marketing
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Kaiser Marketing
 

Aftësite tuaja:

 • Jeni të orientuar për punë me klient dhe shërbime telefonike
 • Keni përvojë në një Call Center
 • Jeni I diciplinuar, vetvendosës dhe me aftësi per zgjidhje të vërtetë ne moment të duhur
 • Keni njohuri të gjuhës Gjermane (Nivel B2)

Dobitë tuaja:

 • Një pagë solide fikse (500e) dhe me provizione atraktive
 • Zyra moderne, të klimatizuara dhe me një Atmosferë pune pozitive
 • Orar ideal I punës (E Hënë – E Premte – 11:00 – 19:00)

Detyrë e kryer nga ju?

 • Ateherë bëhuni pjesë aktive e të punësuarve tanë
 • Aplikoni Tani duke klikuar ne pjesën ne vijim, nëpërmjet e-mail ose ne numrin e telefonit 071 805 702

   

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде