Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - Solun Hotel & Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Solun Hotel & Spa

 

Solun Hotel & Spa има потреба од следната работна позиција

Возач

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола Б - категорија

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Професионален однос
  • Способност за индивидуална и тимска работа

 

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апикација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде