Vrabotuvanje.com - Виљушкарист - Скопје - Железарија Јоле
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Железарија Јоле

Компанијата  ДТПУ ,,Железарија Јоле Експорт -Импорт Скопје која постои на пазарот веќе 25 години и се занимава со трговија и доработка на челик и челични производи има потреба од вработување на едно лице кое ќе го надополни тимот во магацин, на следнава работна позиција:

Виљушкарист

 
Нето Плата: 25.000 денари.

Потребни квалификации:

  • Образование  ССС,
  • Возраст до 45 години,
  • Познавање на работа со виљушкар,
  • Претходно работно искуство во извршување работни задачи во магацин,
  • Способност за изведување на општи помошни работи по налог.

Предност:

  • Претходно работно искуство со метални профили, цевки, лимови. 


Вашата кратка биографија и по можност фотографија пратете ја преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака Виљушкарист.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде