Vrabotuvanje.com - Готвач/ка - Скопје - Revija Bar & Food
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Revija Bar & Food

 

Revija Bar & Food има потреба од следната работна позиција

Готвач/ка​


Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование од областа на угостителство
  • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објети
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност
  • Познвање на англиски јзик ќе се смета за предност

Личен профил:

  • Организирана и одговорна личност
  • Вредни,енергични и педантни
  • Позитивен став
  • Тимска работа и професионален однос
  • Смисол за модерно декорирање


Месечни примања во висина од 30.000 денари

Сите заинтересирани кандидати својоата професионална биографија CV може да ги испратат
преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Готвач/ка.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 071/257-561

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде