Vrabotuvanje.com - Хостеса - Скопје - Revija Bar & Food
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Revija Bar & Food

 

Revija Bar & Food има потреба од следната работна позиција

Хостеса


Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик
     

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Професионален однос
  • Способност за индивидуална и тимска работа

 

Месечни примања во висина од 15.000 денари.

Сите заинтересирани кандидати својоата професионална биографија CV може да ги испратат
преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака Хостеса.

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Контакт телефон: 071/257-561

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде