Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Mega Auto Parts
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Mega Auto Parts

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

МАГАЦИОНЕР - 1 Извршител
 

Потребни квалификации:

  • Образование – ССС
  • Работа со WMS  sistem
  • Претходно работно искуство на иста дејност ќе се смета за предност
  • Висок степен на одговорност и почитување на рокови

Личен профил:

  • Брзина, организираност и ефективност
  • Самоиницијативност и ентузијазам
  • Способност за индивидуална и за тимска работа
  • Способност за работа под притисок

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде