Vrabotuvanje.com - Администратор - Скопје - Mega Auto Parts
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор

Скопје

Рок за пријавување:

 • Mega Auto Parts

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

АДМИНИСТРАТОР - 1 Извршител
 

Потребни квалификации:

 • ВСС - економски факултет
 • Претходно работно искуство финансии или сметководство, за канцалариска работа
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на работа на компјутер
 • Предност познавање на програм CFMA

Одговорности и задачи:

 • Комуникација со странки и институции
 • Основни материјално – книговодствени работи
 • Прием на влезни фактури и пошта, нивно заведување во програми и книги
 • Евиденција на промет

Личен профил:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти
 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде