Vrabotuvanje.com - Помошник за работа со странки - Скопје - БРИТАНСКИ СОВЕТ од Лондон - Обединето Кралство Велика Британија и Северна Ирска ПОДРУЖНИЦА во Република Македонија Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник за работа со странки

Скопје

Рок за пријавување:

  • БРИТАНСКИ СОВЕТ од Лондон - Обединето Кралство Велика Британија и Северна Ирска ПОДРУЖНИЦА во Република Македонија Скопје
  • Адреса: Булевар „Гоце Делчев“ бр. 6, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.britishcouncil.mk

Британскиот совет е меѓународна организација од Обединетото Кралство за културни врски и образовни можности. Работиме на шест континенти и во повеќе од 100 земји, секојдневно остварувајќи меѓународни можности. 

БРИТАНСКИ СОВЕТ од Лондон - Обединето Кралство Велика Британија и Северна Ирска со подружница во Република Македонија, Скопје објавува оглас за следната работна позиција

помошник за работа со странки (м/ж)

Британскиот совет бара асистент за работа со странки со скратено работно време. Успешниот кандидат треба да обезбеди интегрирана професионална поддршка на нашите програми и деловни услуги обезбедувајќи навремени и точни информации со што ќе им помогне на луѓето со кои што работи да ги постигнат своите цели и амбиции.

Oпис на работното место:

  • Треба да обезбеди одлична подршка за сите корисници и партнери на Британскиот совет според стандардите на грижа на корисници.
  • Навремено евидентирање на сите прашања.
  • Помага при процесот на пријавување за нашите испити и проактивно ги продава релевантните услуги за нашите корисници.

 

Пријавете се преку полето "АПЛИЦИРАЈ"

Пријавувањето е исклучиво преку нашиот официјален портал за работни на Британски совет. 

Пријави по е-меил нема да бидат земени предвид.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде