Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје и Куманово - Скопје и Куманово - BAZARO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - Скопје и Куманово

Скопје и Куманово

Рок за пријавување:

 
 
Bazaro има потреба од следнaта работна позиција
 
ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ

Реон - Скопје и Куманово
 
 
 
Потребни квалификации:
 • CCC средно образование
 • Пожелно е искуство на иста или слична позиција
 • Основно познавање на англиски јазик
 • Познавање на работа со компјутер
 
Очекувани вештини и способности:
 • Организирање и контрола на работењето
 • Вештини за брзо и ефикасно решавање на проблеми
 • Снаодливост со секојдневни предизвици и изнаоѓање на решенија за истите
 • Професионален однос и деловна етика
 
Личен профил:
 • Изразени комуникациски способности
 • Љубезност, услужливост
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Способност за тимска и самостојна работа
 
Доколку сте заинтересирани за работната позиција, а воедно го поседувате потребното образование, работно искуство, квалификации, вештини и личен профил за успешно извршување на работните задачи на работното место, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака: “Продажен персонал” и за кој град аплицирате!
 
Општи правила за аплицирање:
 • Именување на документ за аплицирање - CV (име и презиме на апликантот).
 • Назнака на позицијата и градот за кој се аплицира
Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во збирката за идни вработувања во BAZARO DOO или сакате Вашите лични податоци да бидат уништени по истекот на активниот оглас. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде