Vrabotuvanje.com - Административен асистент - Скопје - Друштво за трговија и услуги ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен асистент

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за трговија и услуги ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС ДООЕЛ
 • Адреса: Митрополит Теодосиј Гологанов бр.15, 1000 Скопје


Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуство во областа на управување и одржување на станбени и деловни објекти, професионални услуги за одржување на хигиена и професионални хаусмајсторски услуги (техничко одржување) во станбени и деловни објекти, има потреба за вработување на: 

АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ
 

Потребни квалификации и вештини:

 • Завршено средно или високо образование 
 • Задолжително познавање на работа со Microsoft Office
 • Одлично развиени комуникациски вештини
 • Познавање на Англиски јазик ќе се смета за предност
 • Работно искуство на иста или слична позиција не е задолжително

Основни задачи и одговорности:

 • Реализација на административни активности поврзани со соработката со клиентите
 • Комуникација со клиенти
 • Изработка на интерна документација
 • Деловна коресподенција
 • Дополнителни задачи по барање на претпоставен менаџер  

Личен профил:

 • Одлични комуникациски способности и професионален однос кон клиентите
 • Одговорна, лојална, љубезна и учтива личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Подготвеност за индивидуална и тимска работа
 • Позитивен и проактивен пристап кон работата 

Хауз Мајстор Плус Ви нуди: 

 • Професионална обука
 • Солидни месечни примања согласно работното искуство
 • Одлични услови за работа и пријатна работна средина

Доколку сакате да бидете дел од тимот на Хауз Мајстор Плус, доставете ја Вашата биографија и попратно писмо преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде