Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Возач - Скопје - Euro Tools
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер - Возач

Скопје

Рок за пријавување:

 • Euro Tools

EURO TOOLS – СКОПЈЕ, Компанија со основна дејност продажба и дистрибуција на материјали, 
алати и опрема за заштита при работа, има потреба да вработи:

ДИСТРИБУТЕР - ВОЗАЧ
(За Територија на Република Македонија)

Потребни квалификации:
 • Со живеалиште во Скопје
 • Пожелно претходно работно искуство во дистрибуција
 • Возачка дозвола Б-категорија
 
Профил на личност:
 • Висок степен на одговорност, ефикасност и ефективност
 
Одговорности и задачи:
 • Достава на роба
 • Земање повраток на роба
 • Комплетирање заверена документација на доставена и вратена роба
 • Секојдневно пополнување на потребни формулари (патен лист)
 • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото
 • Одговорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел
 • Одговорност за товарената и вратената роба во возилото
 • Одговорност за протокот на документација (фактури, повратници и сл.)

Својата Професионална биографија (CV), можете да ја испратите преку полето Брза Апликација со задолжителнa назнака

"ДИСТРИБУТЕР – ВОЗАЧ"

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде