Vrabotuvanje.com - Магацински Работник - Магационер - Скопје - Бима Логистика ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински Работник - Магационер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Бима Логистика ДООЕЛ
  • Адреса: Гоце Делчев бр.34, 2000 Штип
marketing, sales and distribution of premium FMCG 

Магацински Работник-Магационер/сектор ЛОГИСТИКА
Местo: Скопје

Работни активности и одговорности:

  • Силна посветеност и грижа за навремено, квалитетно и  точно процесирање на дневни налози;
  • Прием на роба и спремање на нарачки според правила и принципи на работа на компанијата;
  • Одговорност за протокот на документација (работни налози, фактури, повратници и сл.) и за точна залиха;
  • Грижа за спроведување  HACCP System.

Личен профил:

  • Организираност и одговорност;
  • Способност за тимска работа;
  • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

Ги замолуваме сите заинтересирани кандидати да ни пратат CV преку полето Брза Апликација најдоцнa до 30.01.2020 со Назнака/Subject: Магационер.

Компанија специјализирана за маркетинг, продажба и дистрибуција на  производи за широка потрошувачка и официјален застапник за реномираните брендови: 
ELEPHANT, CORNY, 4YOU,  HEIDI, FINI, BIP, TROLLI, ALPRO, JABOLCELO, ADRIANA, WAI WAI и други.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде