Vrabotuvanje.com - Вработување во Нет Медиа Груп - Скопје - Нет Медиа Груп
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Нет Медиа Груп

Скопје

Рок за пријавување:

  • Нет Медиа Груп

Нет Медиа Груп, од Скопје - компанија за управување со интернет портали и маркетинг,
има потреба од ангажирање на лица на следниве позиции:

1. Работа на деск - 2 извршители
2. Маркетинг референт - 1 извршител
3. Финансии и сметководство - 1 извршител
4. Технички секретар - 1 извршител
5. Новинар - 1 извршител

Потребни квалификации:

  • Завршено ССС (за позиција 3 - Економски факултет)
  • Мин. 2 години искуство во областа (за сите позиции)
  • Познавање англиски јазик
  • Активно познавање на социјални мрежи за позиција 2
  • За апликации за деск, работа во ВордПрес
  • Спремност за работа во смени (за позиција1)
  • Тимски играчи

Вашите апликации на македонски јазик испратете ги преку полето Брза Апликација, со назнака во “subject” за која позиција аплицирате.
Тие што нема да бидат избрани, НМГ го задржува правото да не ги извести.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде