Vrabotuvanje.com - Комерцијалист за МАРС дивизија - Велес, Неготино, Кавадарци, Демир Капија и Гевгелија - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист за МАРС дивизија

Велес, Неготино, Кавадарци, Демир Капија и Гевгелија

Рок за пријавување:

 • Orbico Group

 

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.
 

 

Комерцијалист за МАРС дивизија - реон Велес, Неготино, Кавадарци, Демир Капија и Гевгелија​

 
Потребни квалификации:
 • Кандидатот треба да биде задолжително со место на живеење во наведениот реон
 • Унапредување на продажба и проширување на продажна мрежа, 
 • Придобивање на нови клиенти и развивање на односите со постоечките клиенти,
 • Добри комуникациски вештини, Самоиницијативност.
 • Возачка дозвола Б -категорија
 • Работно искуство со продажба од возило – ВСР
 • Одлична услуга со клиенти, продажни способности, 
 • Професионално однесување, флексибилност,тимска работа,  и позитивен однос спрема промени. 
   
 
Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации и се заинтересирани за истата позиција да испратат Професионална биографија преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде