Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - Swisslion
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Swisslion

 

Трговско друштво за трговија, производство и услуги на големо и мало, ексклузивен застапник и дистрибутер на целата палета на производи под брендот Swisslion:


ПРЕХРАНБЕНА ИНДУСТРИЈА СВИССЛИОН ДОО УВОЗ-ИЗВОЗ СКОПЈЕ
Има потреба од работник на работно место

Возач - 1(еден) извршител

 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство од минимум 2 (две) години на бараната работна позиција
 • Возачка дозвола за Б и Ц категорија
 • За предност ќе се смета доколку кандидатот има работно искуство во дистрибуција во прехрамбена индустрија
 
Кандидатот треба:
 • Да биде комуникативна и одговорна личност спремна да работи во мултиинтернационална компанија;
 • Да има одлични организациски способности;
 • Да поседува способност за тимска работа;
 • Да поседува способност за работа под притисок и кратки рокови.
 
 
Вашата професионална биографија (CV) и Писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака на позицијата.
 
 
Напомена: 
 • САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
 • Изборот ќе се изврши во рок од 30 дена од денот на завршување на огласот.
 • Траење на огласот и рок на пријавување 10 работни дена од објава на огласот.
 • Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде